Kosiarka Spider ILD01

kosiarka ild01
Moc 17 KM
Szerokość koszenia 80 cm
Masa 245 kg
Wydajność do 3000 m2/h
Opis

Kosiarka skarpowa SPIDER ILD01 to zdalnie sterowany sprzęt, zaprojektowany do utrzymania terenów nierównych i trudno dostępnych o nachyleniu do 40° (do 55° z opcją wyciągarki). Kosiarka doskonale radzi sobie z zaroślami, dziko porosłymi terenami zielonymi oraz niekoszonymi regularnie trawami.

Jest niezastąpiona zwłaszcza podczas konserwacji rowów, stoków i skarp w pobliżu dróg, koszenia sadów owocowych i szkółek leśnych, składowisk odpadów, terenów wokół elektrowni, lotnisk, hoteli górskich, narciarskich tras zjazdowych i parków.

Ze względu na unikalny system napędu jest idealna do pracy w okolicach zbiorników wodnych, rzek, dróg wodnych i zapór. 4-kołowy układ napędowy pozwala na korzystanie z kosiarki na terenach podmokłych oraz chronionych obszarach przyrodniczych.

Kosiarka Spider ILD01 znajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie trzeba skosić niedostępne lub zaniedbane tereny zielone. Jest przeznaczona przede wszystkim do użytku profesjonalnego, ale nadaje się również dla użytkowników prywatnych, którzy potrzebują kosić większe tereny.

Wideo
Galeria