O nas

Dostarczamy najlepsze w swoich kategoriach maszyny komunalne i do utrzymania zieleni. Zapewniamy szeroką paletę rozwiązań dla firm zajmujących się koszeniem, a nasi pracownicy są w stanie dobrać maszynę odpowiednią dla Państwa potrzeb.

Serwis i części zamienne

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w naprawach i konserwacji maszyn różnego typu. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce marek Köppl, Spider oraz Sauerburger. Świadczymy pełen zakres napraw serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz bieżącą dostępność części zamiennych dla tych maszyn.

 

Pokazy maszyn

Zdajemy sobie sprawę, że zakup maszyny komunalnej oraz do utrzymania zieleni to inwestycja, która powinna zwrócić się w czasie konkretnej pracy. Dlatego dla Klientów zainteresowanych zakupem maszyn, przygotowaliśmy możliwość sprawdzenia i przetestowania maszyny w działaniu.

Zapytaj o szczegóły: tel: 696 429 361

O firmie

FULL istnieje od 1990 r. i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą najlepszych w swoich kategoriach maszyn, przeznaczonych dla profesjonalistów. W aktualnej ofercie posiadamy produkty: Koeppl, Spider, Sauerburger, HBM, Intrame, Gomaco, Rabaud, Kohler i Lombardini. Pełna oferta FULL Maszyny Budowlane dostępna na stronie: www.full.com.pl